o mně

Estina Bartošová

Malování je můj život a skrze štětec a plátno žiji svůj sen. Mé první krůčky k malování započaly již na základní škole na prvním stupni. Tehdy jsem se účastnila, malířské soutěže, kde jsem vyhrála první místo. To odstartovalo moji vášeň malovat a tvořit. Postupem času jsem se účastnila různých soutěží a školení.

Díky svým dětem jsem získala možnost účastnit se výtvarných kurzů pořádané Střední uměleckou školou v Bechyni. Zde jsem se pod vedením zkušených lektorů zdokonalovala v technice malování, které se pak stalo součástí mého života a co je hlavní i mým koníčkem. Zlepšovala jsem se v grafice, akvarelu, olejomalbě a mém oblíbeném akrylu. Dovoluje mi přenést mé pocity, myšlenky a nevyřčená přání na plátno, na které jsem už od dětství chtěla malovat. 

Každý z nás měl v životě moment, který si bude pamatovat navždy. Zapamatovat si ale pocit, který tento moment provázel je mnohem těžší. Proto se do svých obrazů snažím vdechnout duši, která bude navždy tyto pocity uchovávat.

Do své tvorby vnáším harmonii barev, zájem o přírodu a mezilidské vztahy. Zásadní roli v mých obrazech hraje lidský život.

Neváhejte se mnou spojit

Estina-Bartosova
Art Estina

Moderní ručně malové obrazy